Všechny pozice

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Jsme rodinná firma s více jako 30letou tradicí v oblasti obrábění a naši práci vnímáme jako naše poslaní.

Naše vize je:Budovat rostoucí rodinnou firmu s tradicí, která efektivně a flexibilně reaguje na potřeby svých zákazníků. To vše za podpory zaměstnanců, kterým vytváříme prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i žije.

Pokud Vás zajímá rozvíjet naše obchodní aktivity, vztahy se zákazníky, realizovat nové obchodní příležitosti a tak přispět k našim dlouhodobým cílům, tak nás určitě oslovte.

CO BUDE VAŠIM ÚKOLEM A CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Náplň práce:

  • realizace našich obchodních činností a aktivit na vybraných trzích
  • aktivní komunikace s obchodními partnery na úrovni zákazníka a dodavatele
  • řízení a optimalizace objednávek v celém toku zakázky
  • podpora aktivního prodeje
  • správa systému CRM a svojí skupiny zákazníků
  • aktivní podpora marketingových aktivit
  • podpora při náběhu nových výrobků a projektů
  • spolupráce s odděleními napříč firmou

Dovednosti, které očekáváme:

  • znalosti ve využití obchodních nástrojů a technik
  • dobré vystupování, komunikativnost a organizační schopnosti
  • znalost nástrojů aktivního prodeje
  • flexibilita při cestování
  • práce v týmu

Výhody

  • znalost anglického jazyka na úrovni B2, případně německého
  • zkušenosti na podobných pozicích z minulosti a praxe

NABÍZÍME

ODPOVÍDAJÍCÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ

PŘÍSPĚVEK
NA DOPRAVU

PŘÍSPĚVEK
NA STRAVOVÁNÍ

NADSTANDARDNÍ ODMĚNY ZA PŘESČAS
I VÍKENDY

ZAŠKOLENÍ, MOŽNOST DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY

MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU

ODMĚNY ZA ŽIVOTNÍ
I PRACOVNÍ JUBILEA

Máte zájem u nás pracovat? Vyplňte prosím formulář

Zašlete nám životopis a my se Vám určitě ozveme.

    Věnovat se Vám bude

    Sylva Slunečková

    Personální oddělení