Všechny pozice

VEDOUCÍ OBCHODU A NÁKUPU

Jsme rodinná firma s více jako 30letou tradicí v oblasti obrábění a naši práci vnímáme jako naše poslaní.

Naše vize je:Budovat rostoucí rodinnou firmu s tradicí, která efektivně a flexibilně reaguje na potřeby svých zákazníků. To vše za podpory zaměstnanců, kterým vytváříme prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i žije.

Pokud Vás zajímá rozvíjet naše obchodní aktivity, vztahy se zákazníky, realizovat nové obchodní příležitosti a tak přispět k našim dlouhodobým cílům, tak nás určitě oslovte.

CO BUDE VAŠIM ÚKOLEM A CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Náplň práce:

  • vedení týmu, který je zodpovědný za prodejní a nákupní aktivity
  • rozvoj obchodních aktivit a hledání nových příležitostí
  • aktivní komunikace s obchodními partnery na zákaznické a dodavatelské úrovni
  • budete partnerem pro vybrané zákazníky
  • řídit a vést nákupní oddělení
  • spravujete CRM a svou skupinu zákazníků
  • zodpovědnost za managment pohledávek pro vybrané zákazníky
  • aktivní podpora marketingových aktivit
  • podpora start-upu nových produktů a projektů
  • spolupracujete s odděleními v celé firmě

Dovednosti, které očekáváme:

  • vedení týmu a rozvíjení jeho klíčových kompetencí
  • znalost obchodních nástrojů a technik
  • dobré vystupování, komunikativnost a organizační schopnosti
  • denní komunikaci se zákazníky a služební cesty, takže řidičský průkaz skupiny B
  • práci v týmu

Výhody

  • znalost angličtiny na úrovni B2 nebo němčiny
  • zkušenosti na podobných pozicích z minulosti a praxe minimálně 5 let

NABÍZÍME

ODPOVÍDAJÍCÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ

PŘÍSPĚVEK
NA DOPRAVU

PŘÍSPĚVEK
NA STRAVOVÁNÍ

NADSTANDARDNÍ ODMĚNY ZA PŘESČAS
I VÍKENDY

ZAŠKOLENÍ, MOŽNOST DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY

MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU

ODMĚNY ZA ŽIVOTNÍ
I PRACOVNÍ JUBILEA

Máte zájem u nás pracovat? Vyplňte prosím formulář

Zašlete nám životopis a my se Vám určitě ozveme.

    Věnovat se Vám bude

    Sylva Slunečková

    Personální oddělení